• Naša škola - ZŠ Bernolákova 35, Šurany
    • Vitajte na stránkach našej školy, kde sa dozviete o škole všetky zaujímavosti, aktuality, čo to zo života na našej škole. Naša škola používa Edupage školský systém na online komunikáciu s našimi žiakmi a rodičmi
    • Budova tried 1. stupňa vyučovanie
    • Naša škola má hlavnú a vedľajšiu budovu rozdelené pre ročníky 1. - 4. a 5. - 9. Na hlavnej budove sa učia ročníky 5.-9., na tejto, vedľajšej, ročníky 1.-4.
    • Moderné triedy
    • Žiaci sa môžu tešiť na moderne zariadené triedy
    • Telocvičňa s hľadiskom
    • Odborná učebňa biológie a chémie
    • Učebňa na delenie pre 1. - 4. ročník s oddychovým a čítacím kútikom
    • Oddychový kútik s knižnicou pre 5. -9. ročník
    • Dielňa
    • Školský klub detí (ŠKD)
    • Trieda v prírode - altánok
    • Kuchynka
    • Trieda ŠKD
    • Zborovňa
    • Štandardná trieda
    • Odborná učebňa
    • Riaditeľňa
    • Odborná učebňa
    • Milí rodičia a priatelia školy,

kliknutím na obrázok sa dozviete ako nám môžete darovať 2% z Vašej dane

• Mladí zdravotníci

Ako každý rok, tak aj tento sa naša škola zúčastnila súťaže Družstvá mladých zdravotníkov v Nových Zámkoch, ktorú organizuje Slovenský Červený kríž. Družstvo v zložení Hanka Sendreiová, Hanka Spišáková, Veronika Zajíčková, Tamarka Poláčková a Denis Veis obhájili krásne 2.miesto !!! Sme hrdí na našich žiakov, ktorí bez váhania dokážu podať prvú pomoc, ošetriť ťažké poranenia, ale i poskytnúť resuscitaciu, keď by to bolo treba. Veď podať prvú pomoc a zachrániť ľudský život je to najkrajšie, čo pre druhého človeka môžeme urobiť.

• OK súťaže mladých záchranárov civilnej ochrany

Dnes sme sa ako jediná škola zo Šurian zúčastnili Okresného kola súťaže mladých záchranárov civilnej ochrany v Nových Zámkoch, kde naši žiaci absolvovali niekoľko disciplín ako streľbu zo vzduchovky, manipuláciu s plynovými maskami a hasičskými prístrojmi, otestovali aj svoje teoretické vedomosti a mnoho ďalších. Stretli sme sa aj s našim p. primátorom Marcelom Filagom, ktorý nám zaželal veľa šťastia. Žiaci si dnešný deň užili a naučili sa veľa nových vecí. Už sa tešíme na ďalší rok.

Všetky kvety do rúk mamy skladám ako drahokamy.

Za jej lásku, plnú nehy, za zelené detské brehy.

Za jej štedrosť, starosť v hlave, za dni šťastné,

za dni hravé, za rozprávky nad kolískou,

za to, že vždy stojí blízko.

Všetko najlepšie ku Dňu matiek prajú Vaše deti!

• Deň rodiny

Milí rodičia, žiaci a priatelia našej školy,

srdečne Vás pozývame na "Deň rodiny" na našej škole. Čaká Vás kultúrny program, rôzne súťaže, turnaje, cvičenie a tanec. Prineste si zo sebou dobrú náladu a športového ducha. Občerstvenie (guláš) zabezpečíme ale sponzorské dary radi privítame.

Zároveň vyhlasujeme súťaž o najlepší zákusok alebo koláčik - Bernoláčik, ktorý vyhodnotí odborná porota.

• Futbal ml. žiačok

V minulom týždni sa naše dievčatá zúčastnili OK vo futbale ml. žiačok, ktoré úplne ovládli a postúpili do finále. Ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a držíme palce v ďalších kolách.
            Našu školu reprezentovali: Mia Paulišinová (4.A), Natália Maceková, Lia Kim (5.A), Petra Kozlíková, Nela Krajčovičová, Ela Demeterová (6.A)

• Naši dobrí anjeli

• Mesto Šurany